Medlínův seznam vinařů v ČR 2010.

 

 

Medlínův seznam vinařů v ČR

(na začátku 21. století)

 

 

 

 

Vinařská

 

Jméno:

Místo:

podoblast:

 

 

 

 

 

ABART sro, (Bartošek Pavel)

Velehrad

M 1

 

Abrle Josef ing

Pavlov

M 1

 

Adam Jiří

Klobouky u Brna

M 3

 

Adam Vlastimil

Klobouky u Brna

M 3

 

Adamec Jiří mgr

Bzenec

M 2

 

Adamec Petr ing

Strachotín

M 1

 

Adamík Antonín

Huštěnovice

M 2

 

Adámkovi Václav a Jiří

Višňové

M 4

 

ADOK

Horní Bojanovice

M 3

 

AGRO VNOROVY

Vnorovy

M 2

 

AGRODRUŽSTVO (Modrý sklep)

Nový Šaldorf

M 4

 

AGROFRUKT KAMÝK (Klášt.sklepy)

Litoměřice

Č 2

 

AGROLIP as

Lipov

M 2

 

AGROSOVÍN as

Boršice

M 2

 

AGROVÍNO sro

Vrbovec

M 4

 

ALNEA KADAŇ sro

Kadaň, Chomutov,

Č 2

 

Ambrož Jiří ing

Lužice

M 2

 

AMPELOS ŠSV

Vrbovec

M 4

 

Andres Vladimír

Praha 5,

Č 1

 

Andrýsek St.

Polešovice

M 2

 

Anovčín Josef

Lužice

M 2

 

Antl Milan

Ch N Ves

M 2

 

Antonius Stanislav

Blatnice

M 2

 

Antoš Marek

Rohatec

M 2

 

Antoš Milan ing

Prušánky

M 2

 

Antoš Milan

Prušánky

M 2

 

Aqua bar

Přibice

M 1

 

ARCIBISKUPSKÉ VINNÉ  SKLEPY sro

Kroměříž, Hovorany,

M 2

 

Arcibiskupské zámecké sklepy

Kroměříž, Na kopečku

M

 

Artim Josef st.

Šatov

M 4

 

Artim Josef ml.

Šatov

M 4

 

 

 

 

 

Babáček Dalibor

Zaječí

M 3

 

Babíček František

Milotice

M 2

 

Bábík Antonín

DB

M 2

 

Back Miroslav

Poštorná

M 1

 

Bača Ladislav

DB

M 2

 

Bačuvčík Alois

Topolná

M 2

 

Bachan Josef

Ostrožská Lhota

M 2

 

Baláš František

Zaječí

M 3

 

Balát František

Klobouky u Brna

M 3

 

Balát Kamil

Klobouky u Brna

M 3

 

Baláž Jiří

Dolní Kounice, Dolní  Dunajovice

M 4

 

Balga Pavel

Břeclav

M 2

 

Balíček

Kudlovice

M 2

 

Bálka Bohumír

Klobouky u Brna

M 3

 

Balka Zdeněk

Velké Pavlovice

M 3

 

Baloun Radomil

Velké Pavlovice, Hustopeče,

M 3

 

Baloun Antonín

Velké Bílovice

M 3

 

Báňa Josef

Klobouky u Brna

M 3

 

Bančák Pavel

Bzenec

M 2

 

Bánovský Antonín

Boršice

M 2

 

Barabáš Jiří Ing.

Hodonice

M 4

 

Baránek Jakub

Poštorná

M 1

 

Bartizalová Nataša

Mikulov

M 1

 

Bartl Josef

Chrlice, Brno

M 3

 

Bartl Lukáš

Blučina

M 3

 

Bartl Pavel

Blučina

M 3

 

Bartoník Jiří, Miroslav

Lužice

M 2

 

Bartoš Jan, Josef,

Lanžhot

M 2

 

Bartoš František

VN

M 3

 

Bartoš Ladislav

Horní Věstonice

M 1

 

Bartoš Zdenko

Vinosady

M 4

 

Bartizalová Nataša

Mikulov

M 1

 

Bartuška Josef

Hnanice

M 4

 

Bařina Tomáš

Starý Poddvorov

M 2

 

Bařina Vít

Starý Poddvorov

M 2

 

Basista František

DB

M 2

 

Bažant David

VN

M  3

 

Bažant Jaroslav

Křepice

M 3

 

Bažant Václav

VN

M 3

 

Bažant Václav

VN

M 3

 

Bažant Zdeněk ing

VN

M 3

 

BD SENSORS

Buchlovice

M 2

 

Beck Jaroslav

Strakonice, (Bořetice)

M 3

 

Beck Vladislav

Šatov

M 4

 

Bečica Miloslav, Vinaři Mařatice

UH

M 2

 

Bečica Tomáš, Vinaři Sady

UH

M 2

 

Bečka Zdeněk

Šitbořice

M 3

 

Bednařík Jaroslav

Polešovice

M 2

 

Bednaříková Helena

 

 

 

Bedřich Jaroslav

Borkovany

M 3

 

Bedřich Marek

Borkovany

M 3

 

Behrik Štěpán

Napajedla

M 2

 

Benda Jan ml.

Nový Šaldorf

M 4

 

Benda Jindřich

Němčičky

M 3

 

Benda Libor ing.

Velké Pavlovice

M 3

 

Beneš Jaroslav, (Roman)

Hrušky, BONUS EVENTUS

M 2

 

Beneš Radek

Dražůvky

M 2

 

Beran Lubomír

Vlasatice

M 1

 

Bernátek Oto

Hodonín

M 2

 

Bezchleb Jan ing.

Bzenec

M 2

 

Bezchleb Richard

Bzenec

M 2

 

Bičan Josef

Traplice

M 2

 

Bičan Petr

Traplice

M 2

 

Bien Michal

Lanžhot

M 2

 

Bílek Antonín

Velké Bílovice

M 3

 

Bílek Bedřich

Starý Poddvorov

M 2

 

Bílek Jan

DB

M 2

 

Bílek Karel

DB

M 2

 

Bílek Pavel

Blatnice p. Sv. Antonínkem

M 2

 

Bílek Petr

DB

M 2

 

Bílek Petr

Josefov

M 2

 

Bílek Vít

DB

M 2

 

Bílek Vojtěch

DB

M 2

 

Bilkovič Ivan

Valtice

M 1

 

BÍLÝ SKLEP rodiny Adámkovy

Znojmo 2, Chvalovice

M 4

 

Bírešová Vladimíra

Křepice

M 3

 

BISENC sro (Petr Kunc)

Bzenec

M 2

 

Bittman Karel

VN

M 3

 

Bíza František

Vrbice

M 3

 

Bíza Petr

Čejkovice

M 3

 

Blaha František

Němčičky

M 3

 

Blaha Jan

Vacenovice

M 2

 

Blaha Martin

DB

M 2

 

Blaha Tomáš ing

Židlochovice

M 3

 

Blaha Vojtěch ing

Kutná Hora

Č 1

 

Blahuš Ivo

PV Jalubí

M 2

 

Blahuš Roman

Sady u UH

M 2

 

Blahůš Miroslav

Nový Šaldorf

M 4

 

Blahušová Emilie (Blahůšková) cvNŠS

Nový Šaldorf

M 4

 

Blahušová Libuše

Sady u UH

M 2

 

Blanář Rostislav

Milovice

M 1

 

Blanářová Magda

Milovice

M 1

 

BLATEL as

 

M 2

 

BLATEL sro

Blatnice pod sv. Ant.

M 2

 

Blažej Stanislav

Týnec

M 2

 

Blažek Antonín

Tvrdnice

M 2

 

Blažek Jaroslav

Kostice

M 2

 

B-NATUR sro

Klobouky u Brna

M 3

 

Bobek Zdeněk RNDr

Klobouky u Brna

M 3

 

Boďa Ladislav

Havraníky

M 4

 

Bočko Marián ing.

Šenkvice

M 4

 

Bohatec Milan

Klobouky u Brna

M 3

 

BOHEMIA DRINKS

Ústí nad Labem

Č

 

BOHEMIA SEKT. Českomoravská vinařská as

Starý Plzenec

Č

 

Böhm Libor

Popice

M 1

 

Böhm Rochus

Křepice

M 3

 

Bohun Jan

DB

M 2

 

Bohun Petr

DB

M 2

 

Bohun Vojtěch

DB

M 2

 

Bohuslav Karel ing. (Únětice)

Praha 6,

Č 1

 

BONUS EVENTUS  (Sůkal Milan, ing. Tichý Richard,Beneš Jaroslav, Jiří Nešpor)

 

M 2

 

Botur Luděk Ing.

Strážnice

M 2

 

Boubín Miloš

Starý Poddvorov

M 2

 

Brabec Libor, (Brablec)

Břeclav, Brod nad Dyjí, 34,

M 1

 

Brada Jaroslav

Kostelec nad Labem

Č

 

Bradáč Pavel + Marie

Brno

M 3

 

Braun Jiří ml.

Šatov

M 4

 

Braun Radim

Šatov

M 4

 

Bravenec Josef

DB

M 2

 

Bravenec Květoslav

DB

M 2

 

Bravenec Radek

DB

M 2

 

Bravenec Vít

DB

M 2

 

Bravenec Vladimír

DB

M 2

 

Brázda Ludvík ing

Lužice

M 2

 

Brázdil Tomáš

Boršice

M 2

 

Brenko Antonín

Pavlov

M 1

 

Brhel František

Vacenovice

M 2

 

Broskva Miroslav

VN

M 3

 

Broskva Václav

VN

M 3

 

Brožek Oldřich

Zaječí

M 3

 

Brychta František

VN

M 3

 

Brychta Ivo

Křepice

M 3

 

Brychta Jan

Křepice

M 3

 

Brychta Jindřich

Přísnotice

M 3

 

Brychta Petr

Křepice

M 3

 

Brychta Radek

VN

M 3

 

Brychta Stanislav

Křepice

M 3

 

Brychta Vlastislav

Přibice

M 1

 

Brzkovský Jan

Žabčice

M 3

 

Březovský František

Rohatec

M 2

 

Bubla Jaroslav

Lovčičky

M 3

 

Buček František

Sudoměřice

M 2

 

Buček František

Těmice

M 2

 

Buček Zdeněk

Rohatec

M 2

 

Bučková Jiřina

Sudoměřice

M 2

 

Budík Ludvík

Valtice

M 1

 

Budín Ivan Bc

Havrníky

M 4

 

Budín Ivan (bez)

Havrníky

M 4

 

Buchta Jaroslav

Němčičky

M 3

 

Buchta Josef

Klobouky u Brna

M 3

 

Buchta Leoš

Zaječí

M 3

 

Buchta Pavel

Klobouky u Brna

M 3

 

Buchta Vojtěch

DB

M 2

 

Buchta Vojtěch

Zaječí

M 3

 

Buchtík Zdeněk ing

Boršice

M 2

 

Buchtová Eva a J.

Velké Pavlovice, Ořechová 23,

M 3

 

Bukovský František

Přítluky

M 3

 

BUNŽA vinařství

Bzenec

M 2

 

Bureš Jaroslav

Bořetice

M 3

 

Bureš, KPV Míkovice

Míkovice

M 2

 

Buriánek Pavel

Hlohovec

M 1

 

Buriánkovi

Hlohovec

M 1

 

Burýšek Zdeněk

VN

M 3

 

Bušek Petr

Mikulčice

M 2

 

Buzrla

Moravský Žižkov

M 3

 

BZENIA sro

Bzenec

M 2

 

 

 

 

 

Cabal Milan

Přítluky

M 3

 

Cabal Věroslav

Rakvice

M 3

 

Caban

Hustopeče

M 3

 

Cáblík Alois

Babice

M 2

 

Cakl Rudolf

Sedlešovice

M 4

 

Caudr František ing

Babice

M 2

 

Celnar Lubomír

Vranovice

M 1

 

Celnar Vítězslav

Pohořelice

M 1

 

CELNET as

Brno

M 3

 

Cifka Vojtěch ing

Praha 8,

Č 1

 

Cichra Václav

Zaječí

M 3

 

Cícha Antonín /VINIBLAT/

Blatnice pod sv. Ant.

M 2

 

Cícha Vojtěch /VINIBLAT/

Blatnice pod sv. Ant.

M 2

 

Cichra Václav

Zaječí

M 3

 

Císařův vinohrad, sdružení vinařů

Starý a Nový Poddvorov

M 2

 

Citerbard Drahoslav

VN

M 3

 

Citterbard Josef

VN

M 3

 

Cukr Zdeněk

Boršice

M 2

 

Cvan Josef

DB

M 2

 

Cvanová Veronika

DB

M 2

 

 

 

 

 

Čajka Jan ing

Vnorovy – Lidéřovice

M 2

 

Čamlík Petr ing.

Břeclav

M 2

 

Čanderle Jiří Dr

Klobouky u Brna

M 3

 

Čapka Karel

Hrušky

M 2

 

Čáran Antonín

DB

M 2

 

ČEBAV sro

Tvrdonice

M 2

 

Čelechovský František

Brno

M 3

 

Čech Lubomír ing

Olbramovice

M 4

 

Čech Svatopluk

M N Ves

M 2

 

Čech Vojtěch

Hrušky

M 2

 

Čejka Karel

Staré Město u UH

M 2

 

Čelechovský Fr.

Brno

M 3

 

Čeněk V.

Tupesy

M 2

 

Čepička Jaromír ing.

Znojmo

M 4

 

Čermák Josef

Kyjov, Bukovany

M 2

 

Čermák Miroslav

Přísnotice

M 3

 

Čermák Oldřich

Němčičky

M 3

 

Čermák Pavel

Němčičky

M 3

 

Čermák Zdeněk

Šatov

M 4

 

Čermáková

Nosislav

M 3

 

Černý František

Lužice, Dolní Bojanovice

M 2

 

Černý Vlastimil

Valtice

M 1

 

Červenka Jan ing

DB

M 2

 

Červenka Michal

DB

M 2

 

Červenka Pavel

DB

M 2

 

Červenka Petr

Šatov

M 4

 

Červenka Štěpán

DB

M 2

 

Červinka Jaroslav

Horní Věstonice

M 2

 

ČESKÁ zeměděl. Univerzita Pha, ŠZP

Mělník

Č 1

 

ČESKÉ VINAŘSTVÍ (Váňa Ivan Ing.)

Most-Chrámce

Č 2

 

ČESKÉ VINAŘSKÉ ZÁVODY as

Praha-Nusle, Žamberk,

Č 1

 

ČESKOMORAVSKÁ VINAŘSKÁ as

Starý Plzenec (Bohemia Sekt)

Č

 

Čevela Jiří

Modrá

M 2

 

Čevela Jiří

DB,

M 2

 

Čevela Josef

DB,

M 2

 

Čevela Václav

Tupesy

M 2

 

Čížek Libor

Mutěnice

M 2

 

Čotek Vladimír

Mutěnice

M 2

 

Čupa Marek ing

VN

M 3

 

Čupa Petr ing

VN

M 3

 

Čurda Jiří

Unkovice

M 3

 

ČZS Dolní Němčí

Dolní Němčí

M

 

ČZS Napajedla

Napajedla

M 2

 

ČZS Těmice

Těmice

M 2

 

ČZS Týnec

Týnec

M 2

 

ČZS Popovice

Popovice

M 2

 

 

 

 

 

Damborský Jaroslav

Prušánky

M 2

 

Damborský Pavel

Zaječí

M 3

 

Damborský Radek

DB

M 2

 

Danačík Josef

Milotice

M 2

 

Darmovzal František

Kostice

M 2

 

Dašek Miroslav Dr

 

 

 

Dědič Patrik

Hustopeče

M 3

 

DIANA MORAVIA sro

Hrušovany nad Jevišovkou

M 4

 

Dobeš Jiří

Milotice u Kyjova

M 2

 

Dobeš Jiří

Dubňany

M 2

 

DOBRÁ VINICE sro

Praha 8, Nový Šaldorf

M 4

 

Dobrovolný Josef

Znojmo, Nový Šaldorf,

M 4

 

Dobrovolný Milan

Velké Pavlovice

M 3

 

Dobrovolný Miloš

Nosislav

M 3

 

Dobrovolný Zdeněk

Nosislav

M 3

 

Dočekal Josef

Pouzdřany

M 1

 

Dočkal Stanislav

Kudlovice

M 2

 

Dofek Josef ing

Vranovice

M 1

 

Dohnal Josef

Tupesy

M 2

 

Dohnal Josef ing

Žabčice

M 3

 

Dohnal Pavel

Práče

M 4

 

Dohnálek Alois

Moutnice

M 3

 

Dohnálek Petr

VN

M 3

 

Dolejší Blahoslav

Třešť

M

 

Doležal František

Židlochovice

M 3

 

Doležal Jaroslav

Hrušky

M 2

 

Doležal Josef

DB

M 2

 

Doležel Josef

DB

M 2

 

Doležal Pavel

VN

M 3

 

Doležal Vilém

Syrovice

M 4

 

Dolníčková Jana

Pohořelice

M 1

 

Doložílek Radek

Boršice

M 2

 

Doložílek Zdeněk

Polešovice

M 2

 

Donné Josef ing

Klobouky  Brna

M 3

 

Doskočil Václav

Hrušky

M 2

 

Dostál František

Klobouky u Brna

M 3

 

Dostál Jan

Hrušovany u Brna

M 3

 

Dostál Jiří

Nikolčice

M 3

 

Dostál Miroslav ing

Brno

M 3

 

Dostál Petr

Klobouky u Brna

M 3

 

Dovrtěl Jan

Hrušovany

M 3

 

Dráb Drahomír ing

Vranovice

M 1

 

Drábek František

DB

M 2

 

Drahonský Vlad.

Syrovice

M 4

 

Drápal

Pouzdřany

M 1

 

Dratva Jar.

Židlochovice

M 3

 

Drlík Pavel, Vinaři Mařatice

Uherské Hradiště

M 2

 

Drmola Jaroslav

Březí, Bavory

M 1

 

Drobílek Jan

Žabčice

M 3

 

Drobílek K.

Židlochovice

M 3

 

Drozdy Lubomír

Bzenec

M 2

 

DRUŽST. VINNÉ SKLEPY Hodonín sro

Hodonín

M 2

 

Dřevo Zdeněk

Bohutice

M 4

 

Dubský Petr

Kyjov

M 2

 

Dubš Alois

Uherčice

M 3

 

Dubš František

Uherčice

M 3

 

Duda Josef

Přibice

M 1

 

Dudešek Rostislav

Šatov

M 4

 

Ducháček František

DB

M 2

 

Duchoň Vlad.

Syrovice

M 4

 

Dujsík Jaroslav

Hrušovany u Brna

M 3

 

Ďuriš Štefan

Klobouky u Brna

M 3

 

Durna Jaromír ing

Hrušovany u Brna

M 3

 

Durník Vladimír

Boršice

M 2

 

Dvořáček Lubomír ing.

Mikulčice

M 2

 

Dvořáček Luděk

Valtice

M 1

 

Dvořáček Milan

Huštěnovice

M 2

 

Dvořáček Milan ml.

Huštěnovice

M 2

 

Dvořáček Petr

Nosislav

M 3

 

Dvořák František – VINAŘSTVÍ

St. Boleslav

Č

 

Dvořák Jan

DB

M 2

 

Dvořák Josef

DB

M 2

 

Dvořák Roman

Hnanice

M 4

 

Dvořák Stanislav

DB

M 2

 

Dvořák Tomáš

DB

M 2

 

Dvořan Pavel  ing

Buchlovice

M 2

 

Dwořáček

Valtice

M 1

 

Dubský Petr

Kyjov

M 2

 

Ďurinová Blanka JUDr.

Bzenec

M 2

 

Ďuriš Vladimír

Pavlov

M 1

 

Effenberger Roman

Klobouky u Brna

M 3

 

Effenbergerovi Božka a Mirek

Přibice, Mušov,

M 1

 

Ekel Miloslav

Trboušany

M 4

 

EKOLOG. hospodářství rodiny Abrlovy

Pavlov

M 1

 

EKO Hnízdo

Sklep Chvalovice

M 4

 

Elšík Vladimír ing

Rohatec

M 2

 

Esterka Jan

DB

M 2

 

Esterka Josef

DB

M 2

 

Esterka Ladislav ing

Kyjov

M 2

 

Esterka Pavel

Mutěnice

M 2

 

Esterka Stanislav

DB

M 2

 

 

 

 

 

Fabeš Jiří

Dobšice

M 4

 

Fabiánek Zd.

Hrušovany

M 1

 

Fajt Jiří

Nosislav

M 3

 

Faltýsek Pavel ing

Praha

Č 1

 

Faron Josef

Vranovice

M 1

 

Faron Vladimír

VN

M 3

 

Faron Vladislav

VN

M 3

 

Fasura Igor

Brno

M 3

 

Fatěna Josef

DB

M 2

 

Fatěna Stanislav

DB

M 2

 

Fiala Libor

Horní Dunajovice

M 4

 

Fiala Václav

VN

M 3

 

Fic Jakub

Šakvice

M 3

 

Ficenc Pavel

Uherský Brod

 

 

Fila Jiří

M N Ves

M 2

 

Filip Libor

Mikulov

M 1

 

Filipovič Jan ing., Jaromír,

Hrušky

M 2

 

Fišer Jaroslav

Sedlešovice

M 4

 

Flajšinger Jan

Křepice

M 3

 

Flodr František

Žabčice

M 3

 

Flodr Jan

Přísnotice

M 3

 

Flodr Oldřich

Přísnotice

M 3

 

Flodr Zdeněk

Žabčice

M 3

 

Flofr Jiří

Unkovice

M 3

 

Florián Jan

Žarošice

M 2

 

Fojtík Karel

Přísnotice

M 3

 

Fojtík Petr

VN

M 3

 

Foler Milan

Bořetice

M 3

 

Foltánek Petr

Moravské Málkovice

 

 

Foltýn Jan

Ratíškovice

M 2

 

Foltýn Vladimír

Pavlov

M 1

 

Foretník František

Šardice

M 2

 

FORMAN A CHRÁST

Nové Bránice

M 4

 

Forman Zdeněk ing. (Forman a Forman)

Nové Bránice

M 4

 

Formanka Jaroslav

Starovice

M 3

 

FORMICA sro

Strážnice

M 2

 

Foukal Radovan

Rakvice

M 3

 

Frank Ladislav ml.

VN

M 3

 

Frank Ladislav st.

VN

M 3

 

Frank Petr

VN

M 3

 

Fridrich Jiří

Hustopeče

M 3

 

Fridrich Josef

Vracov

M 2

 

Fridrich Petr

Hustopeče

M 3

 

Fridrich Petr

Vranovice

M 1

 

Fridrich Zdeněk

Vacenovice

M 2

 

Frlaus Pavel

Šatov

M 4

 

Fryšták Radek

Staré Město u UH

M 2

 

FS BUCHLOVICE

Buchlovice

M 2

 

Fučík J.

Dobšice

M 4

 

Fučíková Marie

Branišovice

M 4

 

Fukalík Jaroslav

DB

M 2

 

Fúkal Oldřich

Velké Pavlovice

M 3

 

Furch Bohuslav

Uherčice

M 3

 

Furch Jaroslav

Vranovice

M 1

 

Furch Jaroslav

VN

M 2

 

Fusek Květoslav

Kudlovice

M 2

 

 

 

 

 

Gabriel František

Traplice

M 2

 

Gajda Josef

Lanžhot

M 2

 

Gál Bohumil mgr

Kostice

M 2

 

Galia Zdeněk

Šardice

M 2

 

Garšic Alois

Ch N Ves

M 2

 

GASTVÍN sro

Hrušovany nad Jevišovkou

M 4

 

Gavenda J. ing + (a Šuba)

Mikulov

M 1

 

Gazda Jan

Jaroslavice

M 4

 

Gazda Jaroslav

Strážnice

M 2

 

Gloc Josef

Vranovice

M 1

 

Glos Lubomír (Helena)

Moravská Nová Ves

M 2

 

Glos Vlastimil

Mikulčice

M 2

 

GOLDVIN sro

Lužice

M 2

 

Goliáš Zdeněk

Vracov

M 2

 

Gorčík Antonín

Horní Věstonice

M 1

 

Gorčík Bohumil

Valtice

M 1

 

Grabovský Ladislav

Klobouky u Brna

M 3

 

Graca Vladimír, Vinaři Mařatice

UH

 

 

Grandič Josef

Hlohovec

M 1

 

Gratcl Otto

Žabčice

M 3

 

Gratcl Rad.

Žabčice

M 3

 

Grebeníček Josef

Sady u UH

M 2

 

Gruml Evžen

Otnice

M 3

 

Gruza Adam

Brno

M 3

 

Grůza Antonín

Hustopeče

M 3

 

Grůza Václav

Bořetice

M 3

 

Guláš Milan

M N Ves

M 2

 

Guliš Václav

DB

M 2

 

Gürtler Josef RNDr

Rohatec

M 2

 

GUTTA FORTUNAE (výroba a prodej)

Hradiště - Znojmo

M 4

 

 

 

 

 

HABÁNSKÉ SKLEPY sro (Soare Sekt)

Velké Bílovice

M 3

 

Habarta Libor

Sady u UH

M 2

 

Habřina Miroslav

Bořetice

M 3

 

Hadač Jar.

Ořechov

M 4

 

Hádlík Aleš ing

Němčičky

M 3

 

Hajda Jaroslav

Hlohovec

M 1

 

Hajda Stanislav

DB

M 2

 

Hajduch Pavel

Mutěnice

M 2

 

Hájek Vladimír

Zaječí

M 3

 

Halík Jan

Blatnice pod sv. Ant.

M 2

 

Halm Pavel

Velké Pavlovice

M 3

 

Hamerník Petr

Přibice

M 1

 

Hanáček Antonín, Vinaři Mařatice

UH

M 2

 

Hanáček František

Moravský Písek

M 2

 

Hanák František

Zaječí

M 3

 

Hanák Jindřich

Tupesy

M 2

 

Hanák Josef ing

Sady u UH

M 2

 

Hanák Karel

Popice

M 1

 

Hanák Milan

Blatnice p. sv. Ant.

M 2

 

Hanák Václav

Blatnice pod sv. Ant.

M 2

 

Hanák Vladimír ing

Blatnice p. Sv. Ant.

M 2

 

Handl Milan

Žabčice

M 3

 

Hans Václav

Ivančice

M 4

 

Hanuš Milan

Blučina

M 3

 

Hanzlíček Martin

Ořechov

M 4

 

Hanzalík Jiří

DB

M 2

 

Hanzalík Miroslav

Tvrdonice 25,

M 2

 

Hanzel Josef

Miroslav

M 4

 

Hanzl Jiří /JIHA/

Mikulov

M 1

 

Hanzlíček Martin

Ořechov

M 4

 

Hanzlík František

Starovice

M 3

 

Harašta Jan

Strážnice

M 2

 

Hasala Karel, Veronika,

Nosislav

M 3

 

Hátle Miroslav

Sady u UH

M 2

 

Hauser Dušan

Bzenec

M 2

 

Hauser Ivan

M N Ves

M 2

 

Hausler Jan

Židlochovice

M 3

 

Hausler Josef

Židlochovice

M 3

 

Havelka František ing

Suchohrdly

M 4

 

Havelka Stanislav

Klobouky u Brna

M 3

 

Havliš Jan

Znojmo

M 4

 

Hegar Václav

Pavlov

M 1

 

U Hejtmanů

Kostice

M 2

 

Helešic František

M N Ves

M 2

 

Helešic Jan

Mikulčice

M 2

 

Helešic Jaroslav

Tvrdonice

M 2

 

Helešic Ludvík

M N Ves

M 2

 

Helešic Zdeněk ing.

Moravská Nová Ves

M 2

 

Helešic Zdeněk

Rohatec

M 2

 

Helia Petr

Ořechov

M 2

 

Helikar Jan ing

Vranovice

M 1

 

Helma Jaroslav ml.

VN

M 3

 

Helma Jaroslav st.

VN

M 3

 

Helma Luděk

VN

M 3

 

Helma Zdeněk

Velké Němčice

M 3

 

Hempl Jan ml.

Bořetice

M 3

 

Herka Petr

DB

M 2

 

Herůfek Svatopluk

Zaječí

M 3

 

Herzán Jiljí

Vrbice

M 3

 

Herzán Josef

Rakvice

M 3

 

Herzán Václav

Čejkovice

M 3

 

Herzog Petr

Hustopeče u Brna

M 3

 

Hevera (vinařství) (Jaroslav + Marie)

Kuchařovice

M 4

 

Hicl Josef

Velké Pavlovice

M 3

 

Hikl Pavol

Bořetice

M 3

 

Himal Roman

Božice

M 4

 

Hladík Jaroslav

Vranovice

M 1

 

Hladík Josef

Křepice

M 3

 

Hlaváček, KPV Míkovice

Míkovice

M 2

 

Hlaváček Jaromír

Boršice

M 2

 

Hlaváček Marek

Boršice

M 2

 

Hlaváček Miroslav

Nosislav

M 3

 

Hlavatý Antonín

Ch N Ves

M 2

 

Hlavenka Karel

Poštorná

M 1

 

Hlavinka Josef

Dubňany

M 2

 

Hlávka Antonín

Miroslav

M 4

 

Hlávka Luboš

Velké Pavlovice

M 3

 

Hlávka Miroslav

Velké Pavlovice

M 3

 

Hlavňovský Josef

Bořetice

M 3

 

Hnidák Jaromír

Hodonín, Nový Poddvorov,

M 2

 

Hnidák František

Prušánky

M 2

 

Hnidák Lukáš

Prušánky

M 2

 

Hnilica Mojmír

VN

M 3

 

HOBST as

Zeleneč

 

 

Holánek Hynek ing.

Ivaň

M 1

 

Holár Jindřich

Kladno

 

 

Holec Ladislav

Bavory

M 1

 

Holec Petr

Dolní Dunajovice

M 1

 

Holešinský Ladislav

Břeclav

M 2

 

Holomáč Stanislav

Čejkovice

M 3

 

Holzbauer Václav

Nový Šaldorf

M 4

 

Holzbauerová Anna

Cech vinařů Nový Šaldorf a Sedleš.

M 4

 

Homola Miroslav

DB

M 2

 

HONOSY sro

Cech vinařů Nový Šaldorf a Sedleš

M 4

 

Honzírek Stanislav

Klobouky u Brna

M 3

 

Horáček František

Zaječí

M 3

 

Horáček Josef

Tasovice

M 4

 

Horáček Klement

Rakvice

M 3

 

Horák František

Konice

M 4

 

Horák Jan

Klobouky

M 3

 

Horák Jan

Němčičky

M 3

 

Horák Jaroslav

Klobouky u Brna

M 3

 

Horák Jiří

DB

M 2

 

Horák Jiří

Těmice

M 2

 

Horák Leoš

Vrbice

M 3

 

Horák Milan

VN

M 3

 

Horák Petr

Sedlešovice, Nový Šaldorf,

M 4

 

Horák Radek

Němčičky

M 3

 

Horák Vlastimil

Břeclav

M 2

 

HORÁKOVA FARMA as

Čejč

M 2

 

Hort Jaromír

Břeclav

M 2

 

Hort Jiří ing.

Znojmo, Dobšice,

M 4

 

Houska Antonín

Praha – Satalice

Č 1

 

Houšť František

Hodonice

M 4

 

Hovězák A. + R.

Unkovice

M 3

 

Hovězák František

Klobouky u Brna

M 3

 

Hrabal František

Kobylí

M 3

 

Hrabal Mirek JUDr

Hustopeče

M 3

 

Hrabal Stanislav ing

Velké Bílovice

M 3

 

Hrabal Václav

Velké Bílovice

M 3

 

Hrabal Zdeněk

Nosislav

M 3

 

Hrabcová Jana

Klobouky u Brna

M 3

 

Hrabec Josef

Němčičky

M 3

 

Hrabec Petr

Klobouky u Brna

M 3

 

Hrabec Václav

Velehrad

M 2

 

Hrádek Petr

Klobouky u Brna

M 3

 

Hrabica Antonín

Napajedla

M 2

 

Hrabica Jaroslav ing

Napajedla

M 2

 

Hradil Vojtěch a syn

Čejkovice

M 3

 

Hrbáček Josef

Milovice

M 1

 

Hrdina Jaroslav

Velké Bílovice

M 3

 

Hrdlička B.

Popice

M 1

 

Hrdlička Josef

Praha - Modřany

Č 1

 

Hrdlička Milan

Praha - Modřany

Č 1

 

Hrňa František

Buchlovice

M 2

 

Hromek Jiří, František

Prušánky

M 2

 

Hron Josef , Vinaři Sady

Sady u UH

M 2

 

Hrozen František

Zaječí

M 3

 

Hrozínek Otto

Přibice

M 1

 

Hrouzek Josef

Nikolčice

M 3

 

Hrouzek Ladislav ing

Křepice

M 3

 

Hrubý Bohumil

Tvrdonice

M 2

 

Hruška

Jalubí

M 2

 

Hruška Jaroslav

VN

M 3

 

Hruška Jiří

 

 

 

Hruška Pavel

Blatnice pod sv. Ant.

M 2

 

Hřebačka Jindřich

Rohatec

M 2

 

Hřebačka Michal

Mor. Nová Ves

M 2

 

Hřiba Stanislav

Čejkovice

M 3

 

Hubáček František

DB

M 2

 

Hubáček Jan

DB

M 2

 

Hubáček Jaromír

DB

M 2

 

Hubáček Lubomír

DB

M 2

 

Hubáček Oldřich ing

Topolná

M 2

 

Hubačka Petr

DB

M 2

 

Hubačka Petr

Lužice

M 2

 

Hudec Antonín

Lovčičky

M 3

 

Hudeček František

Nový Šaldorf

M 4

 

Hudeček Jaroslav

Konice

M 4

 

HUDSON KLOBOUKY sro

Klobouky u Brna, Kašice,

M 3

 

Humpolík Josef

Nosislav

M 3

 

Hunkes Boh. MVDr

Brno Chrlice

M 3

 

Hunkes Jiří ing

Brno Chrlice

M 3

 

Hurt Jiří

Kurdějov

M 3

 

Huták Petr

Klobouky u Brna

M 3

 

Huták Rudolf

Klobouky u Brna

M 3

 

Hýbl Lubomír ing

Brno

M 3

 

Hycl David

Němčičky

M 3

 

Hycl Josef ing.

Zaječí

M 3

 

Hycl Ludvík

Němčičky

M 3

 

Hycl Vratislav ing

Hodonín

M 2

 

Hyjánek Jaroslav

M N Ves

M 2

 

 

 

 

 

Chaloupecký Jaroslav

Jaroslavice

M 4

 

Chalupa Josef

Rohatec

M 2

 

Chalupa Miroslav

Sedlešovice

M 4

 

Charvát Jaroslav

Rakvice

M 3

 

Charvát Jaroslav

Klobouky u Brna

M 3

 

Charvát Stanislav

Klobouky u Brna

M 3

 

Charvát Vladimír

Klobouky u Brna

M 3

 

Charvát Zdeněk

Klobouky u Brna

M 3

 

Chateau Bzenec sro (Bohemia Sekt)

Bzenec

M 2

 

Chládek Vladimír

Zaječí

M 3

 

Chládková Vilma ing

P-4, Modřany

Č 1

 

Chludil František

Ratíškovice

M 2

 

Chmelař Josef

DB

M 2

 

Chovanec Julius

Mutěnice

M 2

 

Chrastina Ivan

Hustopeče

M 3

 

Chrástek Antonín

Bořetice

M 3

 

Chrástek Vlastimil

Bořetice

M 3

 

Chrenka Jaroslav

Prušánky

M 2

 

Chromý Vincenc

Brno

M 3

 

Chvátal Václav

Milotice u Kyjova

M 2

 

Chvatík Pavel mgr

Kuchařovice

M 4

 

Chvíla Karel

Drslavice

M

 

Chýla Tomáš

Přítluky

M 3

 

Chytil Miroslav

Mutěnice

M 2

 

 

 

 

 

Ilčák Andrej ing

Žabčice

M 3

 

Ilčík Jiří ing

Lužice

M 2

 

Ilčík Otto

Čejkovice

M 3

 

Ilčík Petr

Ratíškovice

M 2

 

Ilias Georgi (Ilias Jiří)

Pavlov

M 1

 

Indruch Petr

Polešovice

M 2

 

Ingerle Jaroslav

Miroslav

M 4

 

Ingr Ivan ing.

Kyjov,

M 2

 

Ingr Petr

Bzenec

M 2

 

Ingr Petr

Vacenovice

M 2

 

Ištvánek Jaromír

Josefov

M 2

 

Ištvánek Miroslav

DB

M 2

 

Ištvánek Petr

Hodonín

M 2

 

Ištvánek Stanislav

DB

M 2

 

Ištvánek Vladimír ing

DB

M 2

 

Ivičič Petr ing.

Kyjov

M 2

 

 

 

 

 

Jaborník Milan

Němčičky

M 3

 

Jahodová Františka ing

Šatov

M 4

 

Jakš Jan

Nosislav

M 3

 

Jakša Josef

Vracov

M 2

 

Jakša Ludvík

Těmice

M 2

 

Jakša Pavel mgr

Bzenec

M 2

 

Jakubčík František ing

Brumovice

M 3

 

Jakubík František /Víno Jakubík/

Zlechov

M 2

 

Jambor Zdeněk

Bořetice

M 3

 

Janáč Zbyněk

DB

M 2

 

Jančík Ondřej st.

Šatov

M 4

 

Jandásek Stan.

Vracov

M 2

 

Janek Bož.

Syrovice

M 4

 

Janek Ludvík

Ořechov

M 4

 

Janek Zd.

Žabčice

M 3

 

Janíček Eduard

Miroslav

M 4

 

Janíčková Zdeňka

Nosislav

M 3

 

Jankovič Josef

Břeclav

M 2

 

Jankovič Marian ing

Mikulov

M 1

 

Jankovič Pavel

Valtice

M 1

 

Jankrle Jiří

VN

M 2

 

Janošek Ivan

Josefov

M 2

 

Janoštík Rudolf

Nový Šaldorf

M 4

 

Janota Oldřich

Starovice

M 3

 

Janoušek Richard Bc.

Moutnice

M 3

 

Janulík Jan

Kostice

M 2

 

Janulík Jiří

Kostice

M 2

 

Jaroš Jiří

Židlochovice

M 3

 

Jarošek Vladislav

Mutěnice

M 2

 

Jebáček Pavel ing

Konice

M 4

 

Jedlička Josef

Nový Šaldorf

M 4

 

Jelínek Jan

Nikolčice

M 3

 

Jelínek Jan

VN

M 3

 

Jelínek Karel

Nosislav

M 3

 

Jelínek Petr

Velké Pavlovice

M 3

 

Jelínek Vladimír

Praha – Dolní Počernice

Č 1

 

Jenčúch René

Šatov

M 4

 

Jestřebecký Miloslav

Krumvíř

M 3

 

Jež Bohuslav, Vinaři Mařatice

UH

M 2

 

Jež Martin, Vinaři Mařatice

UH

M 2

 

Ježek Jan

M N Ves

M 2

 

Ježek Jiří

Vranovice

M 1

 

Ježek Miroslav

Křepice

M 3

 

Jilka Pavel

Velké Pavlovice

M 3

 

Jiskra Václav

VN

M 3

 

Johanovský Václav Ing.

Roudnice nad Labem

Č 2

 

Jonáš Antonín

Dobšice

M 4

 

Jordán Petr

DB

M 2

 

Josefi Miloš ing

Hořice

Č 1

 

Juhaňák Pavel

Šatov

M 4

 

Jungman Antonín

PV Jalubí

M 2

 

Juračka Miroslav ml., Vinaři Sady

Sady u UH

M 2

 

Jurák Petr MUDr

Hustopeče u Brna

M 3

 

Jurák Tomáš

Uh. Hradiště, Nedakonice,

M 2

 

Jurčeková Alena

Hrušky

M 2

 

Jurečka Zdeněk

Brno,

M 3

 

Jurek Jan, Vinaři Mařatice

UH

M 2

 

Jůva Jan

Týnec

M 2

 

Juva Josef

DB

M 2

 

 

 

 

 

Kacr Vladislav

Char. N. Ves